Allianz’ım (MOD Premium Cracked) 5.5.0

Allianz’ım (MOD Premium Cracked) 5.5.0

Game Information of Allianz'ım free download

App Name Allianz'ım
Package Name com.accenture.oneapp
Version 5.0.5
Rating 4.7 ( 8123 )
Size 36M
Requirement 4.4 and up
Updated December 8, 2021
Installs 1,000,000+
Category Apps, Finance

Description of Allianz'ım free download with unlimited money

Allianz’ım mobil uygulaması ile poliçe ve sözleşmelerinizi görüntüleyebilir; hasar süreçlerinizi, sağlık harcamalarınızı, birikimlerinizi ve fonlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Ayrıca size en yakın anlaşmalı servislerimize ve kurumlarımıza ulaşabilir, hatta tek tuşla ambulans çağırabilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Mobil uygulamamızdan güncel ve geçmiş sağlık harcamalarınızı ve kalan limitlerinizi takip edebilirsiniz. Üstelik, anlaşma harici kurumlarda gerçekleştireceğiniz tedavilerinizin masraflarını geri alabilmek için de talebinizi Allianz’ım mobil uygulamasından fatura ve evrak yüklemesi yaparak bize kolayca iletebilirsiniz.

Ayrıca tüm birikimlerinizin toplamını tek tuşla görüntüleyebilir ve fonlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz işlemlerinizi uygulamamızdan hızlıca yapabilirsiniz.

www.allianzsigorta.com.tr
www.allianzyasamemeklilik.com.tr
www.allianzemeklilik.com.tr
You can view your policy contract with Allianz and mobile application; damage your process, your medical expenses, you can easily track your savings and your funds.

Also you can reach our nearest contracted services and our institutions, one touch you can even call an ambulance or you can call our customer service.

You can track your current and past health expenditure and the remaining limit our mobile apps. Moreover, you can easily pass us by making your request Allianz deal from my bill and paperwork to install the mobile app in order to get back the cost of your treatment will perform in external institutions.

You can also view a single key in the sum of all our experience and you can quickly process your funds you need for your application.

www.allianzsigorta.com.t is
www.allianzyasamemeklilik.com.t is
www.allianzemeklilik.com.t is
Allianz’ım mobil uygulaması, kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için yenilenmeye devam ediyor!
· Yeni kullanıcılarımızın uygulamaya kayıt olmasını ve mevcut kullanıcılarımızın uygulamaya giriş yapmasını kolaylaştırmak için süreçlerimizi iyileştirdik.
Uygulamaya içindeki profil fotoğrafı üzerinden erişilebilen “profil ekranı” sayesinde, kullanıcılarımızın tüm bilgilerini tek bir yerde topladık.
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Allianz seninle.

Id for android: com.accenture.oneapp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *