Doost  (MOD Premium Cracked) 3.6

Doost (MOD Premium Cracked) 3.6

Game Information of Doost - Yol Yardım free download

App Name Doost - Yol Yardım
Package Name com.eurekoservis.doost
Version 3.6
Rating 4.7 ( 1124 )
Size 17M
Requirement 5.0 and up
Updated December 20, 2021
Installs 100,000+
Developer

Description of Doost - Yol Yardım free download with unlimited money

Yolda mı kaldın ? Doost yol yardım uygulamamız ile hızlıca yardım çağırabilirsin !

Ne zaman ihtiyacın olursa buradayız.

• 15 – 45 DAKİKADA 7/24 ÇEKİCİ VE KURTARICI HİZMETİ
Aracın arıza yaptığında , akün bittiğinde veya yolda kaldığında güvenilir hizmet ağımızda olan 900’den fazla uzman ekibimize 7/24 Doost uygulamamız üzerinden ulaşabilir ve anında yardım çağırabilirsin ,15-45 dk. içinde ekibimiz hızlıca yardımına koşar. 
• ARAÇ VE SÜRÜCÜ CANLI TAKİP SİSTEMİ
Uygulama ekranından hem gelecek ekibi hem aracını canlı takip edebilir, sürücünün plakasını, adını, numarasını görebilirsin.  
• HIZLI, KOLAY VE GÜVENLİ ÖDEME
Çağrı esnasında önceden fiyatlandırma ile teklifimizi görebilir, kredi veya banka kartınla güvenli ödeme yaparak doost’u çağırabilirsin. Hem bütçeni bilir hem de bir daha üzerinde düşünmezsin.

• 7 / 24 ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETİ
Uygulamamız üzerinden nerede olursan ol , istediğin zaman 7/24 yardım çağırabilirsin. Herhangi bir sorun ile karşılaştığında Çağrı Merkezi’mizden de hızlıca yardım alabilirsin.
Are you on the road? You can call for help quickly with our Doost roadside assistance application!

We are here whenever you need.

ATTRACTIVE AND RESCUE SERVICE 7/24 IN 15 – 45 MINUTES
You can reach our team of over 900 experts who are on our reliable service network when the vehicle fails, when the battery runs out or on the road, and you can call for help instantly through our 7/24 Doost application, 15-45 minutes. Our team quickly rushes to help.
• VEHICLE AND DRIVER LIVE FOLLOW-UP SYSTEM
From the application screen, you can follow both the team and the vehicle live and see the license plate, name and number of the driver.
• FAST, EASY AND SAFE PAYMENT
During the call, you can see our offer with pricing in advance, and you can call the doost by making a secure payment with your credit or debit card. You both know your budget and don’t think again.

• 24/7 CALL CENTER SERVICE
Wherever you are via our app, you can call for help 24/7 whenever you want. If you encounter any problems, you can also get help quickly from our Call Center.
Son model Doost’a merhaba!

Doost deneyimini daha güvenli ve çok yönlü hale getirmek için çeşitli testler yaparak performans geliştirmelerimizi gerçekleştirdik. Son güncellemelerimiz ile birlikte halihazırda şımarttığımız tüm Doost’lar için yeni kullanıcı deneyimiyle yola tam gaz devam!

Unutma, Doost yanındaysa her şey yolunda…

Id for android: com.eurekoservis.doost

Leave a Reply

Your email address will not be published.