Emlaksitem  (MOD Premium Cracked) 2.5.6

Emlaksitem (MOD Premium Cracked) 2.5.6

Game Information of Emlaksitem | Emlak İlanları free download

App Name Emlaksitem | Emlak İlanları
Package Name com.emlaksitem.android
Version 2.5.6
Rating
Size 27M
Requirement 4.2 and up
Updated December 15, 2021
Installs 50,000+
Category Apps, Lifestyle
Developer

Description of Emlaksitem | Emlak İlanları free download with unlimited money

Aradığın emlak burada!
Emlaksitem tüm emlak ihtiyaçlarınız için burada. Konut, mesken, arsa, villa ve daha birçok ilanlarla alım, satım ve kiralama yapmak çok kolay.

Güncel emlak ilanları arasından ihtiyacın olana hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Emlak uygulamasında rezidans, yazlık, ofis, villa, işyeri, tarım alanı gibi birçok seçenek var.

Konum üzerinden bul!
Harita ekranında, bölgenizdeki tüm ilanları fiyatlarıyla birlikte görebilirsiniz.

Bölgenize özel ilanların üzerinde fiyatlarıyla birlikte görüntüleyebilir ve dilerseniz listeleme seçeneğiyle sadece istediğiniz kategoride emlakları görüntüleme yapabilirsiniz.

İşyeri, bina, turistik tesis, devre mülk, konut, kiralık ev, sahibinden satılık, sahibinden kiralık, günlük kiralık ve hepsine haritada erişebilir ve tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Hastane, okul, iş yeri konumuna göre arama yapabilirsiniz. İlan sahibiyle whatsapp iletişimi kurabilir daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsin, hemen ara seçeneği ile direkt olarak telefon görüşmesi sağlayabilirsiniz, hayalinize ulaşmak tek tık kadar kolay.

İlan verin, milyonlarca kişiye ulaşın!
İlanlarınızın doğru kitleye ulaşması emlaksitem ile mümkün. Hızlıca kiralama, satış gibi emlak işleriniz için doğru yerdesiniz. Milyonlarca kişinin ilgilendiği emlak sektöründe ilanınızın erişilebilir olması gerekiyor.

Alım, satım, kiralama işlerinizin yanı sıra; kat karşılığı arsa, markalı konut projeleri, tarım alanı alım-satım, çiftlik, yazlık, dağ evi kiralama gibi birçok alanda ilan verebilir ve erişebilirsiniz. Ev ilanınızın hak ettiği değeri görmesi, değerinde emlak ilanı emlaksitem’de.

Gelişmiş algoritmasıyla size en doğru ve en ayrıntılı emlak sonuçlarını verir; Konum üzerinde de filtrelemeleri yapabilirsiniz. Sahibinden ilanlar, kiralık ev, satışa hazır ev, mülk ilanına hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Herkesin ihtiyacına yönelik emlak ilanlarında; metrekare, oda sayısı, doğalgaz ısıtma, kat kaloriferi, güney cephe, kuzey cephe gibi birçok özellik ve filtreleme ile en doğru sonuca ulaşabilir veya ilanınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadece cep telefonunuzdan bile ilan oluşturabilirsiniz, 35 farklı fotoğraf yükleyerek, ön plana çıkartmak istediğiniz özellikleri görsel olarak sunabilir ve dilerseniz qr sistem ile de görsel yükleyebilirsiniz.

İlan verirken uygulama üzerinden yardımcı videolar sekmesinden yardım alabilirsiniz. İyi emlak ilanı nasıl hazırlanır? Mobil ve web sitesinden ilan ekleme öğretici videolarını izleyebilir diğer soru ve görüşleriniz bize ulaşabilirsiniz.
The real estate you are looking for is here!
Emlaksitem is here for all your real estate needs. It is very easy to buy, sell and rent with housing, residence, land, villa and many more ads.

You can reach what you need quickly and easily among the current real estate ads. In real estate application, there are many options such as residence, summer house, office, villa, workplace, agricultural area.

Find via location!
On the map screen, you can see all the ads in your area with their prices.

You can view the listings specific to your region with their prices, and if you wish, you can view only the properties in the category you want with the listing option.

You can access workplace, building, touristic facility, timeshare, residence, rental house, for sale by owner, rent by owner, daily rental and all of them on the map and with one click.

You can search by hospital, school, workplace location. You can contact the owner of the ad by whatsapp and have more details, you can make a direct phone call with the call now option, it is as easy as one click to reach your dream.

Post an ad, reach millions of people!
It is possible for your ads to reach the right audience with my real estate site. You are in the right place for your real estate business such as renting and selling quickly. In the real estate industry, where millions of people are interested, your ad needs to be accessible.

In addition to your buying, selling, leasing business; You can post and access advertisements in many areas such as land in return for flat, branded housing projects, agricultural land purchase and sale, farm, summer cottage, chalet rental. Seeing the value that your house ad deserves, real estate advertisment on my property site.

It gives you the most accurate and detailed real estate results with its advanced algorithm; You can also filter on the location. You can quickly and easily access classifieds from the owner, house for rent, ready-to-sale house, property ads. In real estate advertisements for everyone’s needs; With many features and filters such as square meters, number of rooms, natural gas heating, floor heating, south façade, north façade, you can reach the most accurate result or reveal your ad.

You can create an ad even just from your mobile phone, by uploading 35 different photos, you can visually present the features you want to highlight, and you can also upload images with the qr system if you wish.

You can get help from the helpful videos tab on the application while placing an ad. How to prepare a good real estate advertisement? You can watch the tutorial videos on adding ads from mobile and website, and contact us with your other questions and comments.
Emlaksitem’i kullandığınız için teşekkür ederiz! Kullanıcı deneyimini ve kararlılığı artırmak adına uygulamamızı sizin için düzenli olarak güncelliyoruz
⚫ Bireysel ilan verme işlemine kimlik doğrulama aşaması eklendi
⚫ Daha akıcı kullanım için değişik ekranlarda çeşitli iyileştirmeler yapıldı
⚫ İlan ekleme, ilan düzenleme, ve qr kod ile ilana fotoğraf eklemede fotoğraf işlemlerinde güncelleme yapıldı
⚫ İlan eklemede ve düzenlemede fotoğraf gönderimi hızlandırıldı

Id for android: com.emlaksitem.android

Leave a Reply

Your email address will not be published.