Focused Pupa  (MOD Premium Cracked) 1.1.2

Focused Pupa (MOD Premium Cracked) 1.1.2

Game Information of Focused Pupa - Odaklan, PupaCoin Kazan, Ödül Topla free download

App Name Focused Pupa - Odaklan, PupaCoin Kazan, Ödül Topla
Package Name com.focus.pupa
Version 1.1.2
Rating
Size 65M
Requirement 5.0 and up
Updated January 11, 2022
Installs 100,000+
Category Apps, Productivity

Description of Focused Pupa - Odaklan, PupaCoin Kazan, Ödül Topla free download with unlimited money

Focused Pupa verimli ders çalışma ve odaklanma uygulaması olarak kullanılan son derece etkili ve önemli bir platformdur.

Uygulamanın temel amacı kullanıcıların kendi belirledikleri bir süre boyunca ders çalışmaya odaklanmalarını sağlamak ve bunun karşılığında da kullanıcılara PupaCoin ismi verilen bir puan tanımlanmasıdır.

Kazanılan bu PupaCoin’ler ile kullanıcılar uygulama ödül mağazasından kendilerine uygun olan ödülleri alabilmekteler. Motive edici bir uygulama olan bu platformda ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek, sürpriz kutusu açarak, anket cevaplayıp video izleyerek ve olabildiğince ders çalışmaya odaklanarak bol bol PupaCoin kazanıp birçok değerli ödülü kazanabilirsiniz.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ
● PROFİLİM: Bu bölümde kendinize dair bilgileri, başardığınız odaklanma sürelerini, arkadaş sayınızı ve puanlarınızı görebilirsiniz.

● PUANLARIM: Bu bölümde de daha önce tamamladığınız odaklanma görevlerinden kazandığınız PupaCoin detaylarını görüntüleme şansınız oluyor.

● KULLANICI YORUMLARI: Uygulamayı kullanan ve uygulama hakkında yorum yapan kişileri ve yorumlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

● ÖDÜLLERİM: Bu bölümde aktif olan ve onay bekleyen ödülleri görüntüleyebiliyorsunuz. Her ödülün yanında ne kadar puanla ödülü alabileceğinizi ve ödülün detaylarını görüntüleyebiliyorsunuz.

● ZİRVEDEKİLER: Bu bölümde en yüksek PupaCoin’e sahip olan ve en fazla odaklanma süresine sahip olan kullanıcıları zamana göre filtreleme seçeneği ile görüntüleyebiliyorsunuz.

● BAŞARI ROZETLERİM: Tamamladığınız görevleri, kazandığınız rozetleri ve aynı zamanda uygulamayı kullanmaya devam ettiğinizde ileride verilecek olan rozetleri ve açıklamalarını başarılarım sayfasından görüntüleyebiliyorsunuz.

● RAPORLARIM: Günlük, haftalık, aylık ve tüm zamanlar olarak odaklandığınız dakikaları ve kazandığınız puanları raporlarım sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Raporlarım sayfası ders bazlı olarak sizlere detaylı bir analiz de çıkarmaktadır.

● ARKADAŞLARIM: Bu bölümde sizin davet kodunuz ile kaydolan arkadaş sayınızı ve yapmış olduğunuz davetlerden dolayı ne kadar PupaCoin kazandığınızı görüntüleyebilirsiniz.

● DERSLERİM: Bu bölümde hangi dersi ve konuyu çalışacaksanız bunun bilgisini girebiliyor ve buradan hangi derslerde ne kadar başarılı odaklanabildiğini görüntüleyebiliyorsunuz. Her sınıf seviyesinde önemli olan dersler ve konuları sizler için tanımlanmıştır.

● SEANSLARIM: Bölümde hangi derste ne kadar süre odaklanabildiğinizi, odaklanma başlangıcında ve sonunda girmiş olduğun detay bilgiler ile görüntüleyebiliyorsunuz.

● İLETİŞİM: Yaşadığınız sorunlar için geri bildirimde bulunabiliyor ve teknik destek alabiliyorsunuz. Uygulama geliştirilme sürecine öneride bulunarak destek olabiliyorsunuz.

● MESAJLARIM: Arkadaşlarınızdan veya sistemden gelen mesajları kontrol edebiliyor ve cevaplayabiliyorsunuz.

● AYARLAR: Hem uygulamaya dair bilgi alabiliyor hem de genel ayarları yapabiliyorsunuz.

Kullanıcılar için tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı kullanmak için sadece telefonunuza indirmeniz ve kaydolmanız yeterlidir. Hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamayı tüm özellikleri ile birlikte kullanmaya başlayabilir, odaklanma butonunu kullanarak hemen odaklanma seansı başlatabilirsiniz.

Focused Pupa verimli ders çalışma ve odaklanma uygulaması ile daha motive bir şekilde ders çalışmanın zevkini çıkarıp daha fazla arkadaşınızı davet ederek daha fazla PupaCoin kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödülleri de keyifle kullanabilirsiniz.
Focused Pupa is an extremely effective and important platform used as an efficient study and focus application.

The main purpose of the application is to enable users to focus on studying for a period of time they determine, and in return, a point called PupaCoin is defined for users.

With these PupaCoins, users can get the rewards that are suitable for them from the app reward store. On this platform, which is a motivating application, you can also win a lot of PupaCoins and win many valuable prizes by inviting your friends, opening surprise boxes, answering surveys and watching videos and focusing on studying as much as possible.

APPLICATION FEATURES
● MY PROFILE: In this section, you can see information about yourself, the focus times you have achieved, the number of friends and your scores.

● MY POINTS: In this section, you have the chance to view the PupaCoin details you have earned from the focus missions you have completed before.

● USER COMMENTS: You can view the people who use the application and comment on the application and their comments.

● MY AWARDS: In this section, you can view the active and pending awards. Next to each award, you can view how many points you can get and the details of the award.

● TOP: In this section, you can view the users with the highest PupaCoin and the most focused time, with the option to filter by time.

● MY ACHIEVEMENT BADGES: You can view the tasks you have completed, the badges you have earned, as well as the badges and their descriptions that will be given in the future when you continue to use the application on the My Achievements page.

● MY REPORTS: You can view the minutes you focus on daily, weekly, monthly and all time and the points you earn on the My Reports page. The My Reports page also gives you a detailed analysis on a course basis.

● MY FRIENDS: In this section, you can view the number of friends registered with your invitation code and how much PupaCoin you have earned for your invitations.

● MY COURSES: In this section, you can enter the information about which course and subject you will study, and you can view how successfully you can focus on which courses. The lessons and topics that are important at each grade level are defined for you.

● MY SESSIONS: In the section, you can view how long you were able to focus in which lesson, with the detailed information you entered at the beginning and end of focusing.

● CONTACT: You can give feedback and get technical support for the problems you experience. You can support the application development process by making suggestions.

● MY MESSAGES: You can check and reply to messages from your friends or the system.

● SETTINGS: You can both get information about the application and make general settings.

To use this application, which is completely free for users, you only need to download it to your phone and register. After creating your account, you can start using the application with all its features, and you can start a focus session immediately by using the focus button.

With Focused Pupa’s efficient study and focus application, you can enjoy studying in a more motivated way and earn more PupaCoins by inviting more friends. You can also enjoy the rewards you have earned.
-Genel hata düzeltmeleri.

Id for android: com.focus.pupa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *