Melo App – Dijital Güzellik Asistanı (MOD Premium Cracked) 7.6

Melo App – Dijital Güzellik Asistanı (MOD Premium Cracked) 7.6

Game Information of Melo App - Dijital Güzellik Asistanı free download

App Name Melo App - Dijital Güzellik Asistanı
Package Name com.meloknows.android
Version
Rating ( 48 )
Size
Requirement
Updated
Installs 5,000+
Category Apps, Beauty
Developer

Description of Melo App - Dijital Güzellik Asistanı free download with unlimited money

Güzellik ve kişisel bakım hizmetine dair hayatını kolaylaştıracak dijital güzellik asistanın Melo App ile tanış! Evinde hizmet almak isteyen bir müşteri ya da yeni müşteriler edinmek isteyen bir kuaför, berber ya da güzellik profesyoneli isen, Melo App tam da sana göre!

Evden çıkmadan da bulunduğun konumda güzellik ve kişisel bakım hizmeti alabileceğini biliyor muydun? Alanında uzman bir kuaför ya da berber ya da nişan & düğün gibi en özel gününde hayalindeki makyajı yapabilecek bir makyaj sanatçısı arıyorsan, Melo App tüm isteklerini #SENnerdeySEN oraya getiriyor!

Hem Güvenli Hem Konforlu!

Melo, kendini daha iyi ve güvende hissetmen için bulunduğun konumda alacağın kişisel bakım hizmetlerini, ister senin oluşturduğun hijyen koşulları çerçevesinde istersen de kendi malzemelerini kullanarak daha güvenli ve hijyenik bir şekilde almanı sağlıyor.
Ayrıca, vaktinin senin için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden kuaförden randevu almak için yorulmanı, sıra beklerken vakit kaybetmeni, çocuğunu evde bırakıp kuaföre gitmenin zorlayıcı sürecini yaşamanı ya da aklının işlerinde kalmasını istemiyoruz. Melo App, kişisel bakım ihtiyaçlarını organize ederken yaşamını daha konforlu geçirmeni istiyor!

Melo App Türkiye’de Bir İlk!

Türkiye’de kişisel bakım ve güzellik hizmetlerini yalnızca bir tık ile evine getiren ilk mobil uygulama Melo App’i hemen şimdi cep telefonuna indir ve kaydını oluştur. Berber, kuaför, güzellik uzmanı, makyaj sanatçısı, türban tasarımcısı gibi alanında yetenekli uzmanlardan, ihtiyacın olan kişisel ve güzellik bakım hizmetlerini, istediğin konumda istediğin zaman diliminde almak için sen de Melo’yu indir, online olarak rezervasyonunu yap!

Melo App, İstanbul, Ankara ve İzmir dahil 15 şehirde 1000’den fazla sertifikalı ve yetenekli profesyonel ile 200’den fazla kişisel bakım hizmetini #SENnerdeySEN oraya getiriyor.

Yeni Müşteriler Edinmek İsteyen Bir Uzmansan;

Lokasyon konusunda seçici isen, hizmete göre konum vermek istiyorsan, yaptığın işleri galerine taşıyarak müşterilerine ilham olsun istiyorsan hemen şimdi, Melo App mobil uygulamasına girip profilini oluştur, müşterilerin seni anında fark edip ulaşsın!

Melo App’te Neler Yapabilirsin?

Lokasyon bazlı ücretlendirme yapabilir, stüdyo dışında verilen hizmetleri seçebilir, daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sunabilirsin. Ayrıca galeri bölümüne yaptığın işleri ekleyerek müşterilerinin dikkatini çekebilirsin.

Randevu Alırken Hediye Kazan!

Melo App üzerinden oluşturduğun her online randevuda, seçkin kozmetik markalarından gelen orijinal deneme boy ürünler ve indirim kodları kazanma şansı da seni bekliyor!

Keşfet!

Melo App ‘Keşfet’ ile binlerce uzmanın seninle paylaştığı çalışmalarını görebilir, yaptırmak istediğin hizmet için bir sürü ilham görseli bulabilirsin. Üstelik tarzını ve çalışmalarını en beğendiğin uzmandan kolay ve hızlı şekilde randevunu oluşturabilirsin!
Meet Melo App, your digital beauty assistant that will make your life easier for beauty and personal care service! If you are a client who wants to get service at home or a hairdresser, barber or beauty professional who wants to acquire new clients, the Melo App is just for you!

Did you know that you can get beauty and personal care services in your location without leaving home? If you are looking for an expert hairdresser or barber or a make-up artist who can do your dream make-up on your most special day like engagement & wedding, Melo App brings all your wishes to #SENnerdeySEN!

Safe and Comfortable!

Melo enables you to receive personal care services in your location in a safer and more hygienic way, either within the framework of the hygiene conditions created by you or by using your own materials to make you feel better and safer.
Also, we know how precious your time is to you. That’s why we don’t want you to get tired to make an appointment with the hairdresser, to waste time waiting in line, to go through the challenging process of leaving your child at home to go to the hairdresser, or to keep your mind on the job. Melo App wants you to spend your life more comfortable while organizing your personal care needs!

Melon App a first in Turkey!

Melo first mobile application App of personal care and beauty services bringing home only to create a click in Turkey now download and record the mobile phone. To get the personal and beauty care services you need from talented experts such as barbers, hairdressers, beauticians, make-up artists, hijab designers at any location you want, whenever you want, download Melo and make your reservation online!

Melo App brings more than 1000 certified and talented professionals and more than 200 personal care services to #SENnerdeySEN in 15 cities including Istanbul, Ankara and Izmir.

If you are an expert who wants to acquire new customers;

If you are picky about location, if you want to position according to the service, if you want to inspire your customers by moving your works to your gallery, enter the Melo App mobile application and create your profile right now, let your customers notice and reach you instantly!

What Can You Do in Melo App?

You can make location-based pricing, choose the services provided outside of the studio, and offer a more personalized service. You can also add your work to the gallery section to attract the attention of your customers.

Get Gifts While Making Appointments!

With every online appointment you create on the Melo App, you will have the chance to win original trial-size products and discount codes from distinguished cosmetics brands!

Explore!

With Melo App ‘Discover’, you can see the work that thousands of experts have shared with you and find many inspirational images for the service you want to have done. Moreover, you can easily and quickly make an appointment with the expert whose style and work you like best!
Sevgili kullanıcılarımızın daha rahat hizmet alabilmeleri için :
– Hata düzeltmeleri yapıldı

Id for android: com.meloknows.android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *