Muud Müzik (MOD Premium Cracked) 5.1.6

Muud Müzik (MOD Premium Cracked) 5.1.6

Game Information of Muud Müzik free download

App Name Muud Müzik
Package Name com.ttnet.muzik
Version
Rating ( 59734 )
Size
Requirement
Updated
Installs 5,000,000+
Developer

Description of Muud Müzik free download with unlimited money

Muud’una göre özgürce müzik! Yepyeni ara yüzü ve özellikleri ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkı Muud’da seni bekliyor.

Muud ile en popüler şarkılar, en yeni albümler, haberler, etkinlikler, türlere ve moda göre hazır çalma listeleri ana sayfanda her dakika yenileniyor. Müziğe dair aradığın her şeyi buradan kolayca takip edebilirsin.

Sadece sana özel kişiselleştirilmiş Keşfet menüsüyle sevdiğin türleri ve sanatçıları seçerek yeni şarkılar, albümler, listeler, haberler ve etkinlikleri keşfedebilirsin.

Arama sayfasında son zamanlarda yapılan en popüler müzik aramalarını görebilir, istediğin içeriği bulabilirsin. En popüler yerli ve yabancı şarkıları aynı zamanda en yeni video klipleri ve yeni albümleri senin için hazırladık bile!

Listeler sayfasını tam muud’una göre yaptık. Artık binlerce hazır çalma listesini sağ üstte bulunan filtreleme özelliği ile o an nasıl hissediyorsan, ne yapıyorsan ve müziğinin nasıl olmasını istiyorsan tamamen kendin belirleyebiliyorsun.

Ben menüsünde en son dinlediğin, favoriye aldığın, indirdiğin ve çevrimdışına eklediğin müzikleri bulabilirsin. Aynı zamanda kendi listeni oluşturmak istersen yine bu menüden istediğin kadar liste oluşturup arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Muud Premium dünyasında seni neler bekliyor?

Çevrimdışı Dinleme
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışına ekle, internetin yokken müzik keyfini kesintisiz yaşamaya devam et.

Yüksek Kalitede Müzik
Muud’da milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için daha yüksek kalitede. Muud Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

Sınırsız Müzik Dinle, MP3 İndir
Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına mp3 formatında indir.

Yepyeni Muud ile benzersiz bir müzik deneyimi seni bekliyor. Üstelik Muud Premium üyelik ilk ay ÜCRETSİZ! Muud Premium aboneliğini ilk 1 ay boyunca bedava denemek istersen DENE yaz 7979 a mesaj at! Eğer Türk Telekom mobil abonesiysen Muud internetinden harcamaz.

Detaylı bilgi: www.muud.com.tr
According to Muud music freely! Brand new interface and features are waiting for you with domestic and foreign Muud millions of songs.

Muud with the most popular songs, the new album, news, events, refreshing every minute of species and fashion ready playlists based on the main page. Music is everything you’re looking for that you can follow easily.

Discover new songs by simply selecting the menu you special personalized with your favorite genres and artists, albums, lists, you can discover news and events.

Made recently on the Search page can see the most popular music search, you can find the content you want. The most popular domestic and foreign songs but also the newest video clips, and even the new album, we have prepared for you!

We made lists page by using the full muud. Now, with filtering feature located at the top right of thousands of playlists ready at that moment how you feel, what you want and how the lack of music do you can determine yourself completely.

Recently I listened to you on the menu, you get your favorite, you can find music you add to what you download and offline. At the same time create as many lists as you still want to create your own list of what you want from this menu you can share with your friends.

Muud Premium What the world is waiting for you?

Offline Listening
When not enjoying the music, the Internet will remain longer in half! Muud Premium members as you wish to reply with the Add button to add songs offline, continued to experience uninterrupted enjoy music when the internet.

High Quality Music
Muud millions of domestic and foreign songs in higher quality for you. As a premium member you can have Muud “HD Quality” feature to be able to listen to songs privilege with higher quality.

Unlimited Music Downloads, MP3 Download
Muud Premium with domestic and foreign enjoy unlimited listening to millions of songs also waiting for you. Moreover, 250 local song monthly mobile phone, tablet or computer to download in mp3 format.

Muud a unique musical experience with a brand new waiting for you. Moreover Muud first month Premium membership for FREE! Muud Premium subscription if you want to try it for free for the first 1 month TRY summer 7979 at a message! If you’re Muud Turk Telekom mobile subscriber does not spend the Internet.

Detailed information: www.muud.com.t
Sizden aldığımız geri bildirimler ile Muud’u geliştirmeye devam ediyoruz.
– Yeni özellikleri ve iyileştirmeleri anında deneyimlemek için otomatik güncelleme özelliğini açık tut.
– Bu sürümde: Bazı hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri yapıldı.

Id for android: com.ttnet.muzik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *