Okey Smart (Mod) 1.0.3

Okey Smart (Mod) 1.0.3

Advertisement

Game Information of Okey Smart free download

App Name Okey Smart
Package Name com.softwareisland.okeyaiplus
Version 1.0.3
Rating
Size 20.9 MB
Requirement Android 4.4W+
Updated 2020-07-31
Installs 100+
Category Board, Games
Developer

Description of Okey Smart free download with unlimited money

Okey Smart ile okeyin yeni oyuncularıyla tanışın. Okeyi yeni öğrenen oyunculara karşı başlayan bu macerada, her seviye ilerledikçe yapay zekanın okeyde nasıl geliştiğine şahit olacaksınız. Her seviyede karşınıza daha yetenekli ve okey oynamak hakkında yeni özellikler öğrenen oyuncular çıkacaktır. Hangi seviyede olduğunuzu anlamanız için her seviyede karşınızda oynayan oyuncuların isimlerini değiştiriyoruz. Unutmadan söylemek isteriz ki tabii ki her yeni öğrenen oyuncu gibi onlarda okeyi yanlışlıkla yere atabilirler. Okey taşını kimler yere atmadı ki 🙂

Okey Smart yeni özellikleri ile her zaman güncellenmeye devam edecektir. Okey plus özelliklerini ileride sizlerde kullanabileceksiniz.

Okey Smart ile rakiplerle karşılaşırken İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayacaksınız. Tamamen yapay zeka oyuncularına karşı oynanan bu oyunda, diğer oyuncuların taş atmasını beklemek zorunda kalmıyorsunuz ve istediğiniz gibi oyun hızını ayarlayabiliyorsunuz. Okey Plus özellikleri ile eğlenceniz hiç yarım kalmasın.

Özellikler:
• Her seviyede farklı bir yapa zeka
• Full HD grafikler
• Mükemmel oynama kolaylığı
• Sayıdan düşmeli oyun modu
• Dil desteği
• Ayarlanabilir gösterge seçenekleri

Okey Smart reklam izleme seçeneği size bırakılmıştır. Reklamları izleyerek daha çok yapay zeka puanı kazanarak, daha zorlu rakiplere karşı daha heyecanlı oyunlar oynayabilirsiniz. Ana sayfada bulunan reklam butonu ile yarım saat boyunca tüm oyunlardan 2 kat puan kazanın. Ayrıca oyun için özellikleri reklamları izleyerek aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede zorlu rakiplere karşı üstünlük elde edebilirsiniz. Unutmadan tüm bu özelliklerden yararlanabilmek için İnternet bağlantınızın olması gerekiyor.
Oyun İçi Özellikler:
• 2 kat puan kazanmak
• Yere atılan taşları çifte gitmeden görebilmek
• Okey hala ortada mı, merakınızı giderebilirsiniz
• Yanlışlıkla okey mi attınız? Merak etmeyin geri alabilme şansınız var

Belirli bir seviyeye kadar yukarıdaki özelliklerde reklam gösterimi olmayarak Okey Plus özelliklerini kullanabilirsiniz. Karşılaştığınız botlar her seviyede daha “smart” hale gelecektir.

İlerleyen güncellemelerde rakip oyuncuların nasıl zamanla “Smart” yani daha akıllı hale geldiklerini ve sizleri nasıl zorladığınızı anlatacağız. Aynı zamanda sizlerden gelen fikirlerli önemsiyoruz ve ileride bununla ilgili bir geliştirme daha yapacağız. Bu sayede daha zorlayıcı rakipler oluşturarak oyunu sizler için daha eğlenceli hale getirmeye çalışacağız.

Oyunumuzu oynarken karşılaştığınız hataları, mail adresimiz üzerinden geri bildirimde bulunarak oyunu geliştirmemizde yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca reklamları izleyerek maddi yardımda bulunarak sizler için daha gelişmiş versiyonları sunabiliriz.
Meet the new players of okey with Okey Smart. In this adventure that starts against players who have just learned okey, you will witness how artificial intelligence develops in okey as each level progresses. In each level, you will find players who are more skilled and learn new features about playing okey. We change the names of the players playing in each level to understand which level you are at. Without forgetting, we would like to say that, of course, like any new learner, they can accidentally throw okey on the ground. Who did not throw the okey stone on the floor 🙂

Okey Smart will always be updated with its new features. You will be able to use Okey plus features in the future.

You will not need an internet connection when you encounter rivals with Okey Smart. In this game which is played against completely artificial intelligence players, you do not have to wait for other players to throw stones and you can adjust the game speed as you wish. With Okey Plus features, your entertainment will never be unfinished.

Features:
• A different intelligence in each level
Full HD graphics
• Excellent ease of playing
• Number-drop game mode
• Language support
Adjustable display options

Okey Smart ad tracking option is left to you. You can play more exciting games against more challenging opponents by earning more artificial points by watching commercials. Earn 2x points from all games for half an hour with the ad button on the main page. You can also activate the features for the game by watching the ads. In this way, you can gain superiority against tough opponents. You need to have an internet connection to take advantage of all these features.
In-Game Features:
• To earn 2 points
• To see the stones thrown on the ground without going double
• Is Okey still in the middle, you can satisfy your curiosity
• Did you accidentally throw okey? Don’t worry, you have a chance to get it back

Up to a certain level, you can use Okey Plus features with no ad impressions on the above features. The bots you encounter will become more “smart” at each level.

In the following updates, we will explain how the opponents have become “Smart”, that is, smarter over time, and how you are challenging you. At the same time, we care about your ideas and we will make another development in the future. In this way, we will try to make the game more fun for you by creating more challenging opponents.

You can help us improve the game by giving feedback on the errors you encounter while playing our game via our e-mail address. In addition, we can offer more advanced versions for you by providing financial aid by watching the ads.
Smart puanı oyunu bitirmeden çıktıktan sonra düşmesi engellendi.
Okey Smart’ı daha iyi oynayabilmeniz için bazı çözünürlük problemleri düzeltildi.

Id for android: com.softwareisland.okeyaiplus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *